mbrojtese krevati dhe jastek me detaje te punuara me dore

L 7,900

Clear
SKU: s31806 Kategoritë: ,

E punuar tërësisht me dorë, me material 100% pambuk dhe ekologjik, ideale për sigurinë e fëmijës tuaj.
E larë paraprakisht për të eleminuar zvogelimin e permasave të mbulesës. Vjen si set së bashku me jastik për të ofruar ekstra komfort për beben tuaj.

Këshilla për larjen:

  • Larje në lavatrice  deri në 40 gradë
  • Hekuroset me hekur të ngrohtë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Mund të thahet nga lavatricja
Ngjyra

Ecru, Indigo, Powder