Batanije me dy ngjyra me detaje të punuara me dorë

L 4,900

Clear
SKU: s69034 Kategoritë: ,

Batanije e ngrohtë dhe e butë 100% pambuk. E printuar me yje vezulluese me bojëra ekologjike nga njëra anë dhe një ngjyrëshe në anën tjetër.
Përmasat: 100×100

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatriçe me temperaturë deri në 40 gradë
  • Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatriçja
Ngjyra

Copper-Mint, Mustard / Grey, Mustard-Indigo, Powder / Ecru