“Ndiq yllin tend” komplet organik

 23

   Clear
   SKU: S40135 Kategoritë: ,

   “Ndiq yllin tend” eshte nje copez e koleksionit MIMI 2021.
   dhe perse MIMI?
   sepse PRODUKTET E MIMI JANE ME TE MIRAT!
   ❖ 100% produkte organike të çertifikuara nga GOTS
   ❖ Më të buta dhe më e qëndrueshme se pambuku konvencional
   ❖ Nuk ka kimikate të ashpra ose ngjyra
   ❖ Natyrisht hipoalergjik, i butë për lëkurë të ndjeshme
   ❖ Miqësore ndaj mjedisit
   ❖ Dizajne të veçanta e të bukura
   PA KIMIKATE DHE BOJA TË DËMSHME
   Nuk trajtohet me kimikate toksike si formaldehidet ose rezistente ndaj zjarrit
   Produkte miqësore ndaj ambientit
   ÇERTIFIKUAR NGA GOTS
   Nuk kanë pesticide ose insekticide
   Ndikojnë pozitivisht në zhvillimin e trurit të foshnjës
   NATYRALISHT HIPERALLERGJENIKE
   Super e butë për lëkurë të ndjeshme
   Fëmijë të lumtura, prindër të lumtur
   PRODUKTE AFATGJATA
   Pambuku i cilësisë së lartë siguron veshje të qëndrueshme me një jetëgjatësi më të gjatë.

   *Produktet janë të njëjta si në foto

   ​Këshilla për larjen:
   – Veshjet jo-organike kanë në përmbajtje pesticide që dëmtojnë trurin e fetusit dhe foshnjës përgjatë zhvillimit të tij. Si rezultat, ju këshillojmë që të lani rrobat organike të veçmas, ose me veshje të tjera organike.
   – Preferohen të thahen në ambient të hapur
   – Lajini nën 30 gradë
   – Hekurosini

   Ngjyra

   Grey Melange

   Madhësia

   56-62, 62-68, 68-74, 74-80