Mimi Auriga Vajza

L 26,600L 29,500

Clear
SKU: C1288 Kategoritë: ,

Fustani eshte nderuar nga material tyli transparent me detaje dhe xixa me reliev ne forme pikash te njetrajtshme .

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10