Mbrapa
Next product

Mimi Borebardha

L 34,500L 38,000

Mimi Belle

L 46,800L 51,600

Clear
SKU: 1 Category:

MIMI Belle

Ne te •MIMI• kemi krijuar nje nga sektoret me te dashura dhe me frymezuese per ne.
Endrra e cdo vajze per tu ndjere si nje princeshe e vertete.
Fustanet e personazheve te perrallave jane kuruar deri ne detajin me te vogel dhe cilesine maksimale per te perfaqesuar denjesisht perrallat me te famshme boterore.

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14