Mbrapa
Previous product

Mimi Minnie

L 41,950L 46,200

Mimi Cinderella

L 46,800L 51,600

Clear
SKU: 193982 Category:

MIMI Cinderella

Ne te •MIMI• kemi krijuar nje nga sektoret me te dashura dhe me frymezuese per ne.
Endrra e cdo vajze per tu ndjere si nje princeshe e vertete.
Fustanet e personazheve te perrallave jane kuruar deri ne detajin me te vogel dhe cilesine maksimale per te perfaqesuar denjesisht perrallat me te famshme boterore.

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14