Mbrapa
Previous product

Mimi Borebardha

L 34,500L 38,000
Next product

Mimi Jasmine

L 34,500L 38,000

Mimi Elsa

L 34,500L 38,000

Clear
SKU: 193392 Category:

MIMI Elsa

Ne te •MIMI• kemi krijuar nje nga sektoret me te dashura dhe me frymezuese per ne.
Endrra e cdo vajze per tu ndjere si nje princeshe e vertete.
Fustanet e personazheve te perrallave jane kuruar deri ne detajin me te vogel dhe cilesine maksimale per te perfaqesuar denjesisht perrallat me te famshme boterore.

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14