Mimi Holly

L 15,000

Clear
SKU: 5200 Kategoritë: ,

Mimi Holly- ngjyrë rozë pudër, me stof, kashmir dhe gëzof natyral të bardhë në mëngë dhe jakë.

Lahet vetëm në pastrim kimik.

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10