Mbrapa
Previous product

Mimi Elsa

L 34,500L 38,000
Next product

Mimi Minnie

L 41,950L 46,200

Mimi Jasmine

L 34,500L 38,000

Clear
SKU: 193492 Category:

MIMI Jasmine

Ne te •MIMI• kemi krijuar nje nga sektoret me te dashura dhe me frymezuese per ne.
Endrra e cdo vajze per tu ndjere si nje princeshe e vertete.
Fustanet e personazheve te perrallave jane kuruar deri ne detajin me te vogel dhe cilesine maksimale per te perfaqesuar denjesisht perrallat me te famshme boterore.

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14