Mimi Libra për Nënat

L 23,000

Clear
SKU: 3200 Kategoritë: ,

Mimi Libra për Nënat –  Ngjyrë e bardhë, mëngë të gjata, material elastik dhe dantella franceze, gurë dhe temina.

Kjo veshje është bërë nga dantella franceze me cilësi të lartë. Gurët dhe teminat janë vendosur të gjitha me dorë.

Lahet me dorë në temperaturë 30 gradë në mënyrë që fustani të mos dëmtohet.

Madhësia

L, M, S