Mimi Libra për Vajza

L 20,000

Clear
SKU: 3300 Kategoritë: ,

Mimi Libra për vajza- ngjyrë e bardhë, mëngë të gjata, material elastik dhe dantella franceze, gurë dhe temina.

Kjo veshje është bërë nga dantella franceze me cilësi të lartë. Gurët dhe teminat janë vendosur të gjitha me dorë.

Lahet me dorë në temperaturë 30 gradë në mënyrë që fustani mos të dëmtohet.

Mosha

5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12