Mimi Lusitania Nena

L 43,800

Clear
SKU: C1633 Kategoritë: ,

Pjesa e bustit eshte e punuar me kristale dhe temina ngjyre te kuqe dhe gure transparent e gjitha handmade eshte cope franceze.Pjesa e poshtme eshte tyl i punuar me shirita transparent qe formojne nje valezim ne forme te petaleve te trendafilit.

Madhësia

L, M, S