Mbrapa
Previous product

MIMI POLARIS

L 21,400L 23,900
Next product

MIMI KITALPHA

L 19,000L 21,400

MIMI SARIN

L 20,000L 22,400

Clear
SKU: T1234 Kategoritë: ,

MIMI SARIN

Fustani i punuar ne tyl ne ngjyren gold i i tejdukshëm me shkelqim dhe detajin e vijave si bordure ne ngjyren silver

Ky fustan është i dizajnuar për princeshat e vogla per nje pamje sa me elegante

Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10