Jorgan i printuar me pika të argjendta

L 8,300

Clear
SKU: s61557 Kategoritë: ,
  • Jorgan i punuar me material të butë 100% pambuk dhe maksimalisht i ngrohtë.
  • Në pjesën e sipërme i printuar me shkëlqim dhe bojëra ekologjike.

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatriçe  me temperaturë deri në 40 gradë
  • Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatriçja
Ngjyra

Ecru, Mint

Dimensions

100×120