Qumesht floku-MIMI Care 200ml

L 1,832

Qumesht per ushqyerjen e flokut te femijeve

Category:

Vetitë: Ushqen dhe zbut flokët e fëmijës, duke lehtësuar krehjen e tyre. Falë përbërësve organikë si qumështi i          dhe vitaminave B5 dhe E, ushqen dhe u jep shkëlq im flokëve, duke i lënë ata të butë dhe të hidratuar. Krahas vitaminave të mësipërme, ekstraktet e vajit të ullirit që ka në përmbajtje ndihmojnë në trashjen dhe ushqyerjen e flokëve.

Përdorimi: Spërkatet në flokë të lagur ose të thatë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Ingredients: Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Shea butter polyglyceryl-6 ester, Hydrogenated ethylhexyl olivate, Hydrogenated olive oil unsaponifiables, Hydrolyzed Wheat Protein, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerin, Sorbic Acid, Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract.