Shampo per floket dhe trupin -MIMI Care 300ml

L 2,074

Shampo per trupin dhe floket

Category:

Vetitë: Shampo e butë për larjen e përditshme të foshnjave. Pastron dhe trajton butësisht flokët si dhe lëkurën delikate falë qumështit të gomaricës i cili ndihmon në hidratimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Pasuruar me ekstrakt kamomili i cili shërben si anti-inflamator dhe anti-irritues.

Përdorimi: Hidhni një sasi të vogël në kokën dhe trupin e fëmijës dhe fërkojeni me shumë butësi. Shpëlajeni mirë foshnjën tuaj mbas cdo larje.

Ingredients: Aqua, Aloe barbadensis leaf juice powder, Milk, Aloe Barbadensis leaf extract*, Chamomilla Officinalis flower water*, Lavandula Angustifolia flower water*, Benzyl alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coco Betaine, Tocopherol, Xanthan Gum, Levulinic acid, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Glycer