TRENDET
E REJA

Bli TANI! COUTURE ELEGANCE COUTURE COUTURE FASHION HANDMADE UNIQUE APPAREL ZBULONI

MIMI ORGANIC

eshte brandi kushtuar ekskluzivisht per bebet 0-2 vjec. Ne jemi te perkushtuar maksimalisht per tju siguruar veshje organike, ekologjike dhe me 0% kimikate per tu perkujdesur dhe per te mbrojtur lekuren e te shtrenjteve tuaj.

MIMI COUTURE

eshte koleksioni ekskluziv me fustane casual, gala, pallto dhe pelice. Cdo gje eshte prodhuar enkas dhe ne sasi te limituar qe princeshat tuaja te ndjehen sa me unike.

MIMI KIDS

MIMI KIDS

Mimi Kids aspiron t'i bëjë fëmijët të ndjehen rehat dhe të sigurt me rrobat dhe veten e tyre. Koleksioni Pranverë-Verë 2021 ka mbërritur në • MIMI •.
Zbuloni një univers që ndërthur elegancën, njohurinë dhe stilin e përjetshëm.

MIMI DREAM

“Nje dite do te jesh mjaftueshem i rritur per te besuar serish ne perralla”
Ne te •MIMI• kemi krijuar nje nga sektoret me te dashura dhe me frymezuese per ne.
Endrra e cdo vajze per tu ndjere si nje princeshe e vertete.

MIMI HOME

Dhurojini vetes dhe familjes tuaj nje ambient te paster, te sigurt e te shendetshem duke perdorur produktet e Mimi Home.