lepurushi festiv “bestie”

L 2,400

Clear
SKU: 6910 Kategoritë: ,

“Bestie” është një mik i përsosur për çdo foshnjë apo vogëlush.
Kjo lodër është produkt 100% pambuk dhe një dhuratë e përkryer për çdo foshnjë të sapolindur apo fëmijë të vegjël.

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatrice  me temperaturë deri në 40 gradë
  • Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatricja
Ngjyra

Red, White