Mimi Comfy

L 6,000

Clear
SKU: N/A Kategoritë: ,

Mimi Comfy eshte nje pjese e koleksionit te kepuceve te Mimi 2021.
Te krijuara nga ne me shume dashuri, kepucet jane 100% lekure dhe jane dizenjuar per te qene sa me te rehatshme per te vegjilt tane.
Kepucet vijne ne ngjyra dhe numra te ndryshme, dhe te kombinuara me veshjet e Mimi kids sic jane kostumet per djem apo fustanet per vajza, behen nje kombinim perfekt.

Madhësia

21