Mimi Helia për Nënat

L 21,000

Clear
SKU: 3700 Kategoritë: ,

Mimi Helia për Nënat—fustan i dizenjuar nga material saten ngjyrë qumeshti dhe ngjyrë ari.

Detajet e fjongove janë punuar me dorë me material saten.

Duhet të lahet me dorë në temperaturë 30 gradë në mënyrë që fustani të mos dëmtohet.

Madhësia

L, M, S