Krem fytyre per bebe-MIMI Care 50 ml

 22

Krem kundra diellit per bebe

Category:

Krem fytyre hidratues dhe ushqyes, i pasur me vitamina dhe minerale, aq të nevojshme për lëkurën. Përbërja e testuar dermatologjikisht bën të mundur përthithjen e tij në thellësi, për efekt sa më të shpejtë dhe efikas.2684

Aplikoni në lëkurë të pastër një sasi të vogël kremi dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Mund të përdoret dy herë në ditë për të mbrojtur lëkurën e vogëlushëve.

Ingredients: Aqua, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Glyceryl stearate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerin, Sorbic Acid.