Zbutes per thithkat-MIMI Care 50ml

L 1,708

Krem per thithkat

Category:

Falë dyllit të bletës, vajit të kalendulës dhe vitaminës E, ky produkt përgatit thithkat për një proces më pak të dhimbshëm të ushqyerjes me gji. Dylli i bletës krijon një shtresë mbrojtëse dhe hidraton thithkat, ndërsa vaji i kalendulës dhe vitamina E ndihmojnë në rigjenerimin e tyre. Produkt i testuar dermatologjikisht për të ndihmuar nënat.

Përdorimi: Aplikojeni 2-3 herë pasi të keni larë dhe tharë gjirin

Ingredients: Beeswax, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil*, Calendula officinalis*, Tocopherol, Aqua, Glycerin, Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract. * from organic agriculture.