Vaj per lekuren e bebit-MIMI Care 150ml

 8

Vaj per lekuren e bebit

Vaj per lekuren e bebit

In stock

Category:

Vetitë: Vaji hidratues me përbërje të butë dhe aromë të lehtë, është i përshtatshëm për foshnja, fëmijë dhe të rritur. Është ideal për trajtim dhe masazh të përditshëm. Përmbajtja e testuar dermatologjikisht ndihmon në hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës. E pasuruar me vitamina dhe minerale, ai ofron hidratim të thellë dhe mbrojtje të pehashit natyral të lëkurës.

Përdorimi: Aplikojeni me lëvizje rrethore. Produkti mund të përdoret si për foshnjat ashtu edhe për lëkurën delikate të fëmijëve dhe të rriturve. Përdoret për masazh, si pastrues makijazhi dhe si vaj hidratues pas depilimit.

Ingredients: Prunus amygdalus dulcis oil, Cocos nucifera oil, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil*, Calendula officinalis*, Tocopherol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerin, Sorbic Acid, Aqua, Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract. * from organic agriculture