Jastëk dekorativ në formë ylli me pika vezulluese

L 1,800 L 1,350

Clear
SKU: 6400 Kategoritë: ,

Jastëk dekorativ në formë ylli, i printuar me pika ngjyrë ari me bojëra ekologjike dhe 100%

pambuk për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe zbavitës për fëmijet tuaj. I disponueshëm në disa ngjyra.

 

Këshilla për larje:

Lahet në lavatriçe me temperaturë deri në 40 gradë

Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë

Mos hidhni zbardhues gjatë larjes

Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatriçja

Ngjyra

Ecru, Girl/gold Dots, Indigo, Mint, Powder