Lepurushi “bestie” me yje ngjyrë ari

L 2,200

Clear
SKU: 6800 Kategoritë: ,

Lepurushi “Bestie” është mik i përsosur për çdo foshnjë apo vogëlush.
Kjo lodër është bërë nga material 100% pambuk dhe është një dhuratë ideale për çdo fëmijë dhe të porsa lindur.
I disponueshëm në disa ngjyra.

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatriçe me temperaturë deri në 40 gradë
  • Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatriçja
Ngjyra

Indigo with Stars, Mint with Stars, Powder with Stars