Jastëk dekorativ në formë ylli me yje të printuara

L 1,800 L 1,350

Clear
SKU: s95486 Category:

Jastëk dekorativ në formë ylli, i printuar me yje ose pika vezulluese me bojëra ekologjike dhe 100% pambuk për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe zbavitës për fëmijët tuaj. I disponueshëm në disa ngjyra.

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatrice  me temperaturë deri në 40 gradë
  • Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatricja
Ngjyra

Ecru, Indigo, Mint, Powder