Jastëk dekorativ në formë zemre me pika vezulluese

 15  11

Clear
SKU: 6600 Kategoritë: ,

Jastëk dekorativ në formë zemre, i printuar me pika vezulluese ngjyrë ari ose argjendi, me bojëra ekologjike dhe 100% pambuk për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe zbavitës për fëmijët tuaj.

I disponueshëm në disa ngjyra.

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatriçe me temperaturë deri në 40 gradë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatriçja
Ngjyra

Ecru, Mint, Powder