Jastëk dekorativ në formë reje me pika vezulluese

L 1,800 L 1,350

Clear
SKU: 6500 Kategoritë: ,

Jastëk dekorativ në formë reje, i printuar me pika ngjyrë argjendi me bojëra ekologjike dhe 100% pambuk për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe zbavitës për fëmijet tuaj. I disponueshëm në disa ngjyra.

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatriçe me temperaturë deri në 40 gradë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatriçja
Ngjyra

Ecru