Mimi Belinda

L 17,700L 21,500

Clear
SKU: 3100 Kategoritë: ,
  • Mimi Belinda – ngjyrë e bardhë, mëndafsh poliester, tyl i butë, gurë të shndritshëm.Pjesa e bustit është bërë me perla të bardha të punuara me dorë, me tyl dhe fjongo mëndafshi në pjesën fundore te fustanit.
  • Jaka dhe beli janë punuar me dorë me gurë Swarovski të ndërthurur me perla dhe gurë transparent.
  • Lahet me dorë në temperaturë 30 gradë në mënyrë që fustani të mos dëmtohet.
Mosha

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ngjyra

Blue, Pink, Powder, White