Krem kundra dielli për bebe dhe fëmije-MIMI Care 200ml

 11

Krem kundra diellit per bebe dhe femije

Krem kundra diellit

In stock

Category:

Vetitë: Kundradielli ynë është ideal për lëkurën e bebeve dhe fëmijëve të vegjël. Përmban mineral natyral të pastër për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA & UVB.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë, 15 minuta përpara ekspozimit në diell. Riaplikoni çdo 2 orë, 40 minuta pasi keni notuar ose djersitur, menjëherë pasi të jeni tharë.

Ingredients: Aqua, Aloe barbadensis miller gel, Blackberry oil, Calendula oil, Argania spinosa oil, Potassium Palmitoyl (and) Hydrolyzed Wheat Protein (and) Glyceryl Stearate (and) Cetearyl Alcohol(Phytocream 2000),Stearyl Stearate, Rhus Verniciflua Peel Cera and Copernicia Cenifera Cera (Beeswax), Tocopherol acetate(Vitamin E), Panthenol D, Eusolex 2292, Zink,Titanium , Aqua, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate (Bios Control Synergy PSB)