Lares intim-MIMI Care- 300ml

 18

Larës intim-MIMI Care

Category:

Vetitë: I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Me aromë hipoalergjike. Testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme dhe për të gjitha lëkurat. Hidraton ushqen dhe pastron zonën intime. Pa paraben dhe ingredient të dëmshëm.

Përdorimi: Shtypni pompën dhe vendosni shkumën në zonën që dëshironi të pastroni. Shpëlajeni me ujë ose një peshqir të lagur.

Ingredients: Aloe Barbadensis leaf extract*, Cocamidopropyl betaine, Aqua, Benzyl Alcohol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Glycerin, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract. * from organic agriculture.