Krem Trupi për bebe-MIMI Care 200ml

L 2,300

Krem per trupin e bebit

Category:

Vetitë: Kremi hidratues është i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Me agjentë normalë për një hidratim të thellë të lëkurës, ai kujdeset, e zbut atë dhe parandalon dehidratimin e saj. Vitaminat dhe ekstraktet e avokados ndihmojnë lëkurën ta përthithë sa më thellë dhe plotësisht, për efekt sa më të gjatë.

Përdorimi: Përdoreni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë. Aplikoni një sasi të vogël me lëvizje rrethore, derisa të përthithet plotësisht nga lëkura. Produkti është i përshtatshëm edhe për masazh.

Ingredients: Aqua, Prunus amygdalus dulcis oil, Theobroma cacao butter, Glyceryl stearate, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract.