Shampo hidratuese per lekuren e bebit-Mimi Care 300 ml

L 2,074

Shampo hidratuese për fëmijë-MIMI Care

Category:

Vetitë: Shampoja hidratuese është një pastrues i butë, pa sulfate dhe parabene. Falë qumështit të bajames dhe ekstrakteve të tjera bimorë, kjo shampo ushqen, zgjat, forcon dhe i jep shkëlqim flokëve.

Përdorimi: Lagni flokun, dhe aplikoni shampon në duart tuaja dhe shkumoni. Aplikojeni te flokët dhe skalpi i fëmijës tuaj, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni atë më pas.

Ingredients: Flower water, Aqua, Aloe barbadensis leaf juice powder, Aloe barbadensis leaf juice, Chamomilla Recutita Flower*, Sweet Almond Ecomilk® B*, Dairy Free Coconut (Cocos Nucifera) Milk Powder, Decyl glucoside, Coco Betaine, Xanthan Gum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Levulinic acid, Citric acid, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerin, Sorbic Acid, Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract. Hydrating * from organic agriculture