Tapet lojerash i dizenjuar me yje vezulluese dhe xhufka

L 8,900

Clear
SKU: s92661 Kategoritë: ,

I punuar me dorë, i mbushur dhe i qepur me material 100% pambuk për të ofruar butësi dhe ngrohtësi maksimale.
Eshtë ekologjik, pa kimikate apo ngjyrues toksik dhe tërësisht i padëmshem për bebet tuaja.

Përmasat: 100×100

Këshilla për larje:

  • Lahet në lavatrice me temperaturë deri në 40 gradë
  • Hekuroset në temperaturë jo shumë të lartë
  • Mos hidhni zbardhues gjatë larjes
  • Procesi i tharjes mund të bëhet nga lavatricja
Ngjyra

Ecru, Indigo, Mint, Powder