Krem fytyre per femije-MIMI Care 50 ml

L 2,874

Krem fytyre per femije

Krem fytyre per femije

Category:

Krem fytyre hidratues dhe ushqyes, i pasur me vitamina dhe minerale, aq të nevojshme për lëkurën. Përbërja e testuar dermatologjikisht bën të mundur përthithjen e tij në thellësi, për efekt sa më të shpejtë dhe efikas.

Aplikoni në lëkurë të pastër një sasi të vogël kremi dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Mund të përdoret dy herë në ditë për të mbrojtur lëkurën e vogëlushëve.

Ingredients: Aqua, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Glyceryl stearate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Glycerin, Sorbic Acid.