Shampo trupi për femije-MIMI Care -300ml

L 2,070

Shampo per trupi per femije

Category:

Vetitë: Larësi i fëmijëve hidraton lëkurën dhe e pastron atë. Ideal për lëkurë sensitive.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme në trup të lagur. Masazhoni butësisht për të krijuar shkumë. Më pas e shpëlani me ujë.

Ingredients: AQUA(water), Shampoo base (Aqua(Water) Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Xantham Gum, Phenoxyethanol Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf JuicePowder *, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid), D-panthenol(vitamin B5),milk tein,chamomilla recutita (matricaria) flower extract, Jasmine water,Optiphen (Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol),Organic Fragrance